28. September 2023

PayPal na piętach kwadratu może sprawić, że Bitcoin Push: liderzy na rynku

Autor Bitcoin, Andy Edstrom, uważa, że PayPal może wkrótce głębiej zanurzyć się w bitcoin.

Dyrektor generalny Galaxy Digital Mike Novogratz zgadza się z tym.

Akcje Square osiągają lepsze wyniki niż akcje PayPal

Chcieć wiedzieć więcej? Dołącz do naszej grupy Telegram i otrzymuj sygnały handlowe, bezpłatny kurs handlu i codzienną komunikację z fanami kryptowalut!

Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Bitcoin PayPal

Placówka płatnicza Jacka Dorseya była pionierem, jeśli chodzi o The News Spy. Square nie tylko umożliwiło płatności bitcoinami w swojej aplikacji gotówkowej, ale firma ogłosiła niedawno, że kupuje BTC o wartości 50 milionów dolarów do swojego bilansu . Firma Dorseya pozostawiła rywala PayPal w tyle, jeśli chodzi o bitcoiny.

Andy Edstrom, autor „Why Buy Bitcoin” i menedżer ds. Bogactwa w WESCAP, zwrócił uwagę na tę dynamikę na Twitterze, mówiąc, że akcje Square miażdżą akcje PayPal. Wskazał, że kluczową różnicą między obiema firmami jest decyzja Square o przyjęciu bitcoina.

Edstrom, który również określa siebie jako „entuzjastę twardych pieniędzy”, zauważył, że pionier technologii blockchain Wences Casares, który został powołany do zarządu PayPal w 2016 roku, nie jest już wymieniony na stronie internetowej firmy jako członek. Jeśli jest poza planszą, to może być wymowne, według Edstroma, który wskazał ,

„Podobny schemat jak w przypadku, gdy David Marcus opuścił zarząd Coinbase z powodu konfliktu interesów. Facebook miał właśnie uruchomić kryptowalutę, która mogłaby konkurować z Coinbase. Wences nadal ma Xapo, więc można uznać, że konkuruje z PayPal, gdy PayPal uruchomi produkt #Bitcoin. ”

Poniżej znajduje się porównanie wyników akcji Square w porównaniu z akcjami PayPal w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

„Czytanie liści herbaty”

Dyrektor generalny Galaxy Digital, Mike Novogratz, również się do tego przyłączył. Popiera teorię i zasugerował, że nie tylko zbliża się przejście PayPal na bitcoin, ale „będzie to największa wiadomość dla BTC w 2020 r.” W tym, co już było ciężkim cyklem informacyjnym dla najlepszej kryptowaluty .

PayPal i Bitcoin

Bitcoin nie jest całkowicie obcy PayPalowi. Mają już partnerstwa z giełdami kryptowalut, takimi jak Coinbase, w których użytkownicy mogą dokonywać natychmiastowych wypłat. Ale Square było o lata świetlne do przodu, ponieważ sprzedaż bitcoinów napędzała sprzedaż w aplikacji Cash App kwartał po kwartale .

Inwestorzy cieszyli się z akcji Square, która dodała do swojego bilansu ponad 4700 bitcoinów. Teraz, gdy cena bitcoinów ponownie zbliża się do poziomu 12 000 USD, PayPal może nie chcieć dłużej jeść pyłu Square.